Haber

9 Ocak Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı!

9 Ocak Pazartesi günü yapılacak olan Çılgın Sayısal Loto sonuçlarını şans oyunu severler takip ediyor. Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan Çılgın Sayısal Loto’da haftanın ilk çekilişinin bugün yapılması bekleniyor. Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçlarını Milli Piyango resmi sitesinden takip edebilirsiniz.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı?

Şans oyunu severlerin ilgiyle takip ettiği ve haftanın 3 günü gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30’da yapılacak. Sonuçlar açıklandıktan sonra Milli Piyango’nun resmi internet sitesinde açıklanacak. Sayısal kuranın son çekilişinde şanslı numaralar 21,45,51,58,63,87,15,44 oldu. 5 kazanan 3 kişi 281.713,25TL kazandı.

Çılgın Sayısal Loto sonuçlarını buradan sorgulayabilirsiniz.

Çılgın Sayı Lotosu nasıl oynanır?

Milli Piyango İdaresi tarafından belirlenen Çılgın Sayısal Loto’nun kuralları merak ediliyor. Oyunun kurallarına göre, birinci kategori olan “6 bilir”, kazanan kombinasyonun 6 sayısının tamamının tahmin edildiği kombinasyondur. Ayrıca 6 bilen vatandaşlar büyük ödülün sahibi oluyor. Yine ikinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ve 6 rakamının “Joker” sayısına eşit olduğu kombinasyonlar olarak belirtilmektedir.

persembe-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu