Teknoloji

The Sims 4’ün yeni genişleme paketi, aile hayatını merkeze alacak

EA ve Maksiler, Simler 4 16 Mart’ta piyasaya sürülecek yepyeni özelliklere sahip 13. genişleme paketi Birlikte büyümek adlı yeni fragman oyunseverlerle paylaşıldı. Paketin öne çıkan özelliği aile hayatına odaklanması.

EA ve Maksiler, Simler 4‘nin en yeni ve 13. genişleme paketi Birlikte büyümekiçin yeni bir fragman yayınlandı Fragman, San Sequoia adlı yeni ‘The Sims dünyasının’ pitoresk Hopewell Hills Mahallesi’nde yaşayan Michaelson Ailesi’nin hayatına bir bakış sunuyor.

Oyunun yeni ‘aile dinamikleri’ hakkında pek çok ipucu veren görüntüde, büyük bir dedenin yeni torunuyla tanışması sırasında ‘sosyal kimyanın’ Sims’i nasıl etkilediğine tanık oluyoruz; bazı Sim’ler çabuk geçinirken diğerleri birbiriyle çatışır. Tahmin edilebileceği gibi, tüm bu duygular oyuncular tarafından kanalize edilecek.

Aile merkezli Birlikte Büyümek’te oyuncular dönüm noktalarında birçok kritik karar vermek zorunda kalacaklar; örneğin, kontrol ettikleri Sim’ler ailelerinin yanına taşınıp taşınmamaya karar verebilecekler. Buna izin vermezlerse aile ilişkileri olumsuz etkilenebilir, izin verirlerse işler karışabilir. Huzur içinde yaşamak mı yoksa kaosun ortasına dalmak mı? Bu karar oyunculara ait olacak.

Growing Together’a 16 Mart’tan İtibaren Katılın ; EA uygulaması Steam, Epic Games Store (PC), PlayStation 5, Xbox Series X|S ve Xbox One (konsol) ve Origin’de (Mac) satışa sunulacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu