Haber

Türkiye Kickboks Şampiyonası’nda Eskişehir’den 4 genç sporcu mücadele edecek

22-29 Ocak tarihleri ​​arasında düzenlenecek olan Türkiye Kickboks Turnuvası’na Eskişehir’de 5. Kademe teknik direktör Tolga Aygün tarafından yetiştirilen 4 genç sporcu hazırlanıyor.

Ay, Türkiye’nin sayılı 5. kademe teknik direktörlerinden biri. Spor Kulüp Lideri Tolga Aygün, genç sporcular yetiştirmeye devam ediyor. Kickboks alanında ülkemizde düzenlenen 3 büyük turnuvanın ilk ayağı olan Türkiye Kickboks Şampiyonası’na Aygün’ün yetiştirdiği 4 sporcu katılacak. Sporcular Full Contact branşındaki maçlara katılacak. Büyük Bayanlar kategorisinde Ayça Orakçı, Büyük Erkekler kategorisinde Serhat Küçük 54 kilo, Pusat Baş 81 kilo ve Genç Erkekler kategorisinde Arifcan Orakçı 51 kiloda ringe çıkacak.

“Asıl hedefimiz kaliteli ve milli sporcular yetiştirmek”

Sporcularının durumundan bahseden Teknik Müdür Tolga Aygün, amacının Eskişehir’e kaliteli milli sporcular yetiştirmek olduğunu belirterek, “1 yıldır sporcularımızı bu müsabakalara hazırlıyoruz. Bu yılki 3 büyük turnuvanın ilk ayağı. .İyi hazırlandık.Sporcularımız için gerekli fiziki yükleri tamamladık.Eskişehirde asıl amacımız kaliteli ve milli sporcular yetiştirmek” dedi. – ESKİŞEHİR

cesme-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu