Haber

Babacan: Siyasette yepyeni bir yol açtık, partimizin üçüncü yılı kutlu olsun

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, 9 Mart 2020’de kurulan partisinin üçüncü kuruluş yıl dönümü dolayısıyla sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

“Bugün cesur yoldaşlarımla özgür ve zengin bir Türkiye hayaliyle yola çıkalı 3 yıl oldu” diyen Babacan’ın paylaşımları şöyle:

“Bu üç yılın her günü ilmek ilmek ördük. Şehir şehir büyüdük.

İşinde uzman, çalışkan ve umut dolu çok güzel arkadaşlarla tanıştım. Ekibimiz her zaman büyüdü. Sevincimizde de hüznümüzde de beraberdik. Bütün bir aile olduk. Çok güzel şeyler yaptık.

Siyasette yeni bir yol açtık. Ülkemizde bugüne kadar görülmemiş kapsamlı çalışmalar ve eylem planları hazırladık. Masa başında durmadık, yurdumuzun her köşesine gittik, kederi asıl sahibinden dinledik.

Kendi başımıza çalışmadık, alanında uzman herkesin kapısını çaldık, fikrini aldık. İlk gün gücümüzü ve umudumuzu daha da artırdık. Artık yolculuğumuzun en değerli duraklarından birine varmak üzereyiz.

Eşit yurttaşlık ilkemizden vazgeçmeden, demokratik bedelleri iade edecek ve adaleti sağlayacak; Özgür ve güçlü bir Türkiye’ye çok az şey kaldı. Üç yıl az değil ama önümüzde hala çok uzun yıllar var.

Değerli meslektaşlarımız, DEVA Partisi’ne gönül vermiş değerli üyelerimiz; Bu yolda sizlerle olmaktan onur duyuyorum. Hepinize tek tek teşekkür ederim. Birlikte kaç büyük başarıya imza atacağız? Partimizin üçüncü kuruluş yılı kutlu olsun.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu