Haber

İddia: ATV, Ahbap’a destek veren Oktay Kaynarca ve Kenan İmirzalıoğlu’nu ortak yayında istemedi

Maraş merkezli depremlerin ardından Türkiye’nin sekiz ulusal televizyon kanalı ATV, Fox, Kanal D, Kanal 7, Show, TRT 1 ve TV8 depremzedelere yardım için yayına girecek. Atv’nin The Dude’a temel oluşturan Oktay Kaynarca ve Kenan İmirzalıoğlu’nun ortak yayına katılmasını istemediği iddia edildi.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Depremin ilk günlerinden beri ahbabın yanında olan ve yüklü miktarda bağış toplanmasına destek olan Oktay Kaynarca ve Kenan İmirzalıoğlu yarın ATV ekranlarında ortak yayına katılacak. Ancak kanal yönetiminin son dakika kararıyla Kaynarca ve İmirzalıoğlu’nun ortak yayında yer almayacağı öğrenildi. Ayrıca ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ dizisinin hiçbir oyuncusu birlikte yayında olmayacak.

Türkiye Tek Yürek kampanyasında toplanacak yardımlar AFAD ve Kızılay’a bağışlanacak.

YAYIN SONU AÇIK OLACAK

Saat 20:00’de başlayacak olan yayının saat 02:00’de bitmesi planlanıyordu ancak gelen son bilgilere göre yayın sonu açık olacak. Ortak yayında ATV ve TRT, Nihat Hatipoğlu ve Pelin Çift moderatörlüğünde 20.00-21.00 saatleri arasında yayın yapacak. Çağrı merkezlerinde oturacak ünlü isimler, bağış toplamadan önce moderatörlerin sorularını yanıtlayacak. Ardından telefonlar bağlandığında 100 bin TL üzeri bağış yapanlar ekrana yazılacak, 500 bin TL üzeri bağış yapanlar ise yayına bağlanacak.

İkinci sırada FOX ve Disney+ ile Kanal 7, Çağla Şıkel ve Tümer Doğru moderatörlüğünde 21.00-21.30 saatleri arasında bağış toplayacak. Üçüncü sırada Acun Ilıcalı ve Nazlı Çelik’le yayına devam eden Star Tv ve TV8, son olarak Deniz Bayramoğlu ve Didem Arslan Yılmaz yönetiminde Show TV ve Kanal D yer alacak.

Gece 02:00’den sonra yayın tekrar başa dönecektir. Yayın kaydı tüm kanallar için açık tutulacaktır. Dileyenler programı yayınlayabilir. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu