Yaşam

Kızılcık Şerbeti Yeni Bölümde Nursema’nın Öpüşme Sahnesi Tartışma Yarattı!

Show TV’nin günlerdir sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti’nin 21. bölüm fragmanı da ortalığı karıştırdı. Nursema’nın yeni bölüm fragmanında sevgilisi Umut’la yakınlaştığı sahne tartışma yarattı. Sosyal medya ikiye bölündü.

Başrollerini Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör’ün paylaştığı, başrollerinde Evrim Alasya, Sibel Taşçıoğlu, Ceren Karakoç, Müjde Uzman, Feyza Civelek, Barış Kılıç ve Settar Tanrıöğen’in yer aldığı Kızılcık Şerbeti son zamanlarda hem sahneleriyle hem de verilen cezayla gündemden düşmüyor. RTÜK tarafından.

Geçtiğimiz haftalarda Nursema’nın aile baskısıyla istemediği biriyle evlenmesi ve ‘nikah’ gecesi evli olduğu adam tarafından pencereden aşağı atılması büyük bir kaos yaratmıştı. Soruşturma başlatan RTÜK, diziye şiddet sahneleri nedeniyle yüzde 5 para cezası ve 5 kez de ara verildiğini açıkladı.

Bu karar seyircilerin tepkisine neden oldu.

2 gün ağır bakımda kalan ve ailesinden hesap soracağı günü sabırsızlıkla bekleyen Nursema’nın son bölümde intikamını aldığı sahne diziye damgasını vurdu.

Yeni bölüm fragmanı da en az önceki bölüm kadar heyecanlıydı. Nursema’nın 21. bölüm fragmanında ailesini reddeden ve evine dönmeyen sevgilisi Umut’la yakınlaşması sosyal medyada gündem oldu.

Bazı kullanıcılar Nursema’nın bu öpüşme sahnesini uygun bulmazken, birçok kullanıcı bunun normal olduğunu ve başörtülü kişilerin öpüşebileceğini belirtti.

Bu tartışma hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kızılcık Şerbeti 21. Bölüm Fragmanı 1. Fragmanı burada?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu